Ezért fontos nekünk a bio
Hiszünk abban, hogy a természet bölcsebb, mint az ember. Évezredek, évmilliók alatt – az ember nélkül – kialakult egy összhangban működő flóra és fauna, melyben minden élőlénynek megvan a szerepe, s egy bizonyos szinten túl nem szabad belenyúlni ebbe az egységbe. S bár az Ószövetségben, Mózes 1. könyvében azt olvashatjuk, hogy „Szaporodjatok és sokasodjatok, és […]
Ezért fontos nekünk a bio Read More »

