3 hozzászólás Dr.Budavári Attila 2022-11-11-n 00:00 közelében Nagyon finom, és ha ennyire egészséges is, akkor nyert ügyünk van. Egyébként kenyérben ezt az ízt kb. 40 éve éreztem. Válasz egy pipacs pék 2022-11-11-n 11:41 közelében Kedves Attila, Nagyon köszönjük a visszajelzését. Nagy öröm számunkra is ezt a kenyeret készíteni és látni, hogy milyen élményt ad a fogyasztása a vásárlóinknak. Jó étvágyat kívánunk! Válasz Dr. Szepesi László 2023-02-07-n 15:35 közelében T. Pipacs Pekseg, Egy ismerosomnek szeretnek glutenmentes ksnyeret, es lisztet. Tud ilyet ajanlani, kis mennyisdgrol lenne szo. Koszonettel, Szepexi Laxzlo Válasz Hozzászólás írása Válasz megszakításaAz e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltükHozzászólás * Név * E-mail cím * Honlap
Dr.Budavári Attila 2022-11-11-n 00:00 közelében Nagyon finom, és ha ennyire egészséges is, akkor nyert ügyünk van. Egyébként kenyérben ezt az ízt kb. 40 éve éreztem. Válasz
egy pipacs pék 2022-11-11-n 11:41 közelében Kedves Attila, Nagyon köszönjük a visszajelzését. Nagy öröm számunkra is ezt a kenyeret készíteni és látni, hogy milyen élményt ad a fogyasztása a vásárlóinknak. Jó étvágyat kívánunk! Válasz
Dr. Szepesi László 2023-02-07-n 15:35 közelében T. Pipacs Pekseg, Egy ismerosomnek szeretnek glutenmentes ksnyeret, es lisztet. Tud ilyet ajanlani, kis mennyisdgrol lenne szo. Koszonettel, Szepexi Laxzlo Válasz
Nagyon finom, és ha ennyire egészséges is, akkor nyert ügyünk van. Egyébként kenyérben ezt az ízt kb. 40 éve éreztem.
Kedves Attila,
Nagyon köszönjük a visszajelzését. Nagy öröm számunkra is ezt a kenyeret készíteni és látni, hogy milyen élményt ad a fogyasztása a vásárlóinknak. Jó étvágyat kívánunk!
T. Pipacs Pekseg,
Egy ismerosomnek szeretnek glutenmentes ksnyeret, es lisztet. Tud ilyet ajanlani, kis mennyisdgrol lenne szo.
Koszonettel,
Szepexi Laxzlo